INFORMAȚII PUBLICE

Carieră

PROCES VERBAL privind selectia dosarelor candidatilor care s-au inscris la concursul pentru ocuparea unui post contractual vacant de referent debutant - Compartiment Agricol, Cadastru si Urbanism - Primaria Budesti

16 Ianuarie 2019 71
ROMANIA
JUDETUL MARAMURES
COMUNA BUDESTI
PRIMARIA
Nr. 148 / 15.01.2019

PROCES VERBAL

Incheiat astazi, 15 ianuarie 2019, privind selectia dosarelor depuse pentru concursul organizat in vederea ocuparii unui post contractual vacant de REFERENT DEBUTANT din cadrul Compartimentului Agricol, Cadastru si Urbanism.

La termenul stabilit de comisia de concurs, respectiv data: 11.01.2019, s-a inscris la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant de referent debutant - Compartiment Agricol, Cadastru si Urbanism - Primaria Budesti:
  1. BUD ILIE – com. Budesti, nr. 712A, jud. Maramures.
Comisia de concurs numita prin Dispozitia nr. 180 din 21 decembrie 2018 a verificat indeplinirea conditiilor de participare la concurs a candidatului si a admis dosarul.

Concursul se va desfasura in data: 18 ianuarie 2019 si va consta in proba scrisa si interviu.

Rezultatele selectiei dosarelor:

Nr. crt. Nume si prenume candidat Rezultat selectie dosare
1. BUD ILIE ADMIS

Comisia de concurs:

Presedinte: Nanestean Maria ____________________
Membrii:
Ciceu Ion ____________________
Codrea Maria ____________________

Secretar comisia de concurs: Capolna Marioara – Mihaela _______________________
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)
© 2018 Primăria Comunei Budeşti. All Rights Reserved.