MONITORUL OFICIAL LOCAL

PRIMARIA
Nr. 5344 / 04.11.2021

PROCES VERBAL

Incheiat astazi, 04.11.2021, privind selectia dosarelor depuse pentru concursul organizat in vederea ocuparii unui post contractual vacant (½ norma) de MUNCITOR CALIFICAT (FOCHIST) din cadrul Compartimentului Gospodarire.
La termenul stabilit de comisia de concurs, respectiv data: 02.11.2021, s-a inscris la concursul organizat pentru ocuparea unui post contractual vacant (½ norma) de MUNCITOR CALIFICAT (FOCHIST) – Compartiment Gospodarire – Primaria Budesti:
  • MARINCA MARCEL – GHEORGHE – com. Budesti, nr. 820A, jud. Maramures.

Comisia de concurs numita prin Dispozitia nr. 167 din 11 octombrie 2021, a verificat indeplinirea conditiilor de participare la concurs a candidatului si a admis dosarul.

Concursul se va desfasura in data: 11 noiembrie 2021 si va consta in proba scrisa si interviu.

Rezultatele selectiei dosarelor:

Nr. crt.  Nume si prenume candidat  Rezultat selectie dosare
1.  MARINCA MARCEL - GHEORGHE  ADMIS

Comisia de concurs:

Presedinte – Duma Vasile ____________________

Membri:
  • Negrea Gheorghe ____________________
  • Berinde Petru _______________________
Secretar comisia de concurs: Capolna Marioara – Mihaela _______________________
Evaluaţi acest articol
(0 voturi)
© 2018 Primăria Comunei Budeşti. All Rights Reserved.